Vingrinājums “Saknes” - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Mēs nespējam darīt lielas lietas, vienīgi mazas lietas ar lielu mīlestību. Māte Terēze

Vingrinājums “Saknes”

Ērti apsēdies. Aizver acis. Atslābinies.
Koncentrē savu uzmanību uz elpošanu.

Iztēlojies, ka ar katru izelpu no tavām pēdām un mugurkaula tiek dzītas spēcīgas saknes un tās tiecas arvien dziļāk zemes centra virzienā. Saknes ceļā var sastapt dažādus šķēršļus – akmeņus vai ko citu, bet saknes mērķtiecīgi stiepjas zemes dzīlēs. Iztēlojies, ka zem tevis izveidojusies spēcīga sakņu sistēma.

Iztēlojies, ka ar katru izelpu, tu caur saknēm izelpo nogurumu, raizes, drūmas domas… Viss liekais ar katru izelpu caur saknēm aizplūst zemē, kur tas pārvērtīsies jaunā enerģijā. Turpini, līdz sajūti atbrīvotību un vieglumu.

Ieelpojot, iztēlojies, sajūti, kā tavs ķermenis caur saknēm saņem enerģiju no zemes. Iztēlojies šo enerģiju kā zeltainu valgumu, kas lēnām ieplūst un piepilda tavu ķermeni.

Ar nākamo elpas vilcienu turpini iztēloties enerģiju kā straumi, kas no saknēm ieplūst tevī, plūst caur tevi, piepilda tevi un caur galvu izplūst zelta strūklakā, kas tevi noskalo un spirdzina  no ārpuses. Izbaudi šo zelta enerģijas plūsmu - iekšpusē un ārpusē. Sajūti, kā tava enerģija  spirdzina un spēcina tevi no iekšpuses un ārpuses.

Turpini, līdz sajūti, ka esi tīrs un brīvs, tevī virmo tīra enerģija.

Sajūti savu enerģiju, kas kļūst arvien spēcīgāka un piepilda tavu ķermeni. Baudi šo spirdzinošo sajūtu.

 

Mūsu klienti