Klausītāju atsauksmes - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Ja esi piedzimis bez spārniem, tad neaizkavē to augšanu. Koko Šanele

Vairāk par pasniedzēju

Raksti un intervijas ar pasniedzēju

Klausītāju atsauksmesIndra Melbārde

2016. gads

Individuālā aapmācību programma "Vadītāja līdera potenciāla attīstīšana" tika sagatavota konkrētai personālijai, atbilstoši izvirzītajiem mērķiem. Apmācības ietvēra gan teoriju, gan praktiskās nodarbības, neaprobežojoties ar satura rādītaja tematiem un orientējoties uz sasniedzamajiem mērķiem. Pasniedzēja Indra Melbārde - enerģiska, zinoša, radoša, kura palīdz iepazīt sevi, izprast citus un iedvesmot jauniem izaicinājumiem!
Jānis Dubults, SIA "Iepirkumu grupa" valdes priekšēdētājs

Pēdējo gadu laikā esmu piedalījusies vairākos “Personības pilnveidošanas centra” organizētājos kursos. Treneres Indras Melbārdes vadība apguvu NLP pamatus un arī padziļināto meistaru kursu. Šīs prasmes ir noderīgas gan vadot uzņēmumu, gan piedaloties pārrunās ar klientiem ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā, kur mūsu kompānijai ir meitas uzņēmumi.
Indra ir augsti profesionāls NLP treneris ar izkoptu grupu vadīšanas tehniku un spēju apmācīt dažādus dalībniekus praktiskām komunikāciju iemaņām, kas balstītas uz dziļām un pamotāt NLP metodēm. Viņas spēj ļoti precīzi novērtēt dalībniekus, lai arī grupas darbā un demonstrācijās attīstīt dalībniekos šīs individuāli iztrūkstošās prasmes.
Apgūtās ar Indras palīdzību NLP zināšanas sniedz man ievērojamu atbalstu un nodrošina pozitīvu rezultātu piedaloties sarunās ar ļoti stipriem sarunu parneriem, ļauj pozitīvi ietekmēt rezultātu un viecina pārdošanas efektivitāti.
Irēna Putniņa, SIA German Products Baltics direktore

Indra Melbārde ir pieredzes bagāta NLP trenere, kas ir patiesi ieinteresēta savu kursantu izaugsmē. Treniņu procesā ļoti vērīga un prasīga, ātri saprot kursantu vajadzības un sniedz padziļinātas atbildes uz kursantu uzdotajiem jautājumiem. Atbilstoši kursantu interesei izvēlas tēmas, kurām veltīt vairāk uzmanības un sniegt plašāku un dziļāku skaidrojumu. Runā un vada NLP mācības pēc būtības, bez tukšām runām un liekvārdības.
Nodarbībās, kuras vadīja Indra Melbārde, es ieguvu gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, jo mācību process pamatā balstījās uz praktisku darīšanu. Pēc kursiem es spēju labāk uztvert citu cilvēku viedokli un saprotamāk izklāstīt savējo. Labāk izprast cilvēku vajadzības un atšķirības. Es ieguvu prasmes un instrumentus darbam sevis pilnveidošanai un savu mērķu sasniegšanai.
Kaspars Bāliņš, A/S “ Rīgas farmaceitiskā fabrika” valdes pr-js

2011. gads

Paldies! Ļoti dzīvesgudra, harizmātiska, pamatīga pasniedzēja. Ļoti iedvesmojoša, īpašs paldies par atbalstu. Par motivēšanu, un par patiesu un neviltotu interesi par katru mums atsevišķi. To var sajust, jo tā tas ir.
Ieva Kiršteina, māksliniece

Uzņēmīgums, drosme, pārliecība un labestīgums – īpašības, kas piemīt Indrai! Ļoti profesionāli, manuprāt, pasniedz materiālu, centrs darbojas augstākajā kvalitatīvā līmenī, piedomājot par savas klientūras ērtībām, vajadzībām un vēlmēm.
Jeļena Mihaļeviča, sociālā darbiniece

Paldies Indrai par dalīšanos ar saviem piemēriem no dzīves, kas manī radīja uzticību NLP. Cilvēks, kas mainījis sevi ar NLP ir patiesi reāls piemērs, ka NLP darbojas.
Ilgona Vulāne, skolotāja

Ļoti fascinējoša sieviete. Pārliecina ar savu enerģiju un pozitīvo auru.
Iveta Lece, reklāmas darbnīcas vadītāja

Metafora: „Cilvēks – enerģijas viesulis”. Patika Indras spēja „iešūpot” grupu”. Patika, ka Indra spēj izmantot dusmas kā jaudīgu resursu.
Kristīne Ozoliņa, medmāsa

Meistarīga trenere, ar lielu enerģiju, kas aizrauj līdzi un pārliecina, liek strādāt un skatīties uz lietām no neierasta skatu punkta.
Marija Mačāne, darba aizsardzības speciāliste

Ļoti patīkama, harizmātiska. Ar lielu pieredzi. Paldies par veiksmīgiem un spilgtiem dzīves piemēriem.
Endija Neija, tirdzniecības menedžere

Paldies par lielo ieguldījumu mūsu attīstībā, atvērtību, zināšanām un sirsnību.
Diāna Urdziņa

Zinoša un ar izcilām komersanta spējām. Politiķu sūtība ir palīdzēt cilvēkiem -> Tu jau to dari, Indra! :)
Agris Štikāns, rīkotājdirektors

Paldies par drosmi, uzdrīkstēšanos un tiešumu!
Endija Tomsone, biznesa kontroliere

Trenere I.Melbārde – Īsta sava nama saimniece. Zina, ko dara un kāpēc. Mūsu  tikšanās reizes bija interesantas. Paldies!
Māris Trankalis, ekonomists

Prasīga, tomēr ļoti pretī dodoša. Paldies par spēju visus mobilizēt!
Linda Rutkovska, finansiste

Sākotnēji rada respektu (pat nelielas bailes). Ļoti zinoša, spilgta personība. Savu darbu dara ar lielu aizrautību, degsmi, māk ieinteresēt un iedvesmot kursantus. Saskata katrā individualitāti un izceļ to ar patiesiem komplimentiem un labiem vārdiem.
Liene Lagzdiņa, mājsaimniece

Es apbrīnoju Tavu spēku un izturību.
Laima Madžule, modele

Patīkama un harizmātiska persona. Paldies par lieliskajiem un ilustratīvajiem piemēriem, kas ļoti spilgti raksturoja situācijas!
Ieva Balode, sistēmu analītiķe

Trenere I.Melbārde – Stipra, nopietna, mērķtiecīgi turas pie kursu programmas. Attīsta kursantos atbildības sajūtu par darāmo darbu. Paldies!
Juris Kociņš, ārsts

Paldies, Indra – ka biji stingra, precīza, prasīga – kur tas nepieciešams. Tai pašā laikā devīga, sirsnīga un atvērta pret mums – praktiķa kursu 2011.
Lita Lauciņa, dizainere

Skolotāja, pie kuras nācu katru otro svētdienas rītu uz skolu ar patiesu interesi un prieku.
Ilona Ziediņa, ajūrvēdas masāžas speciāliste

Atsauksmes par Indru līdz 2011. gadam

Indra, paldies par zināšanām un dzīves gudrībām un tiem talantīgajiem cilvēkiem ko esi izskolojusi un joprojām pulcini ap sevi!
Anda

Paldies, Indriņ, par to, ka izturēji šo maratonu, ka vienmēr biji labā resursu stāvoklī, paldies par atbalstu, ko mums sniedzi. Atnākot uz kursiem, mana dzīve pārvērtās vienā pozitīvā dzīves pieredzē. Es apbrīnoju Tavu mērķtiecību! Ļoti profesionāla pasniedzēja. Prot pārslēgties no visas auditorijas uz konkrētu cilvēku un otrādi. Nodarbībās darbu vada perfekti.
Arta Līdumniece, farmaceita asistents

Iejūtīga un atbalstoša, tajā pat laikā profesionāla un stingra. Eleganta, interesanti aksesuāri :)
Aira Bille, psiholoģe

Mazliet „diktatoriska”- tieši tas, kas vajadzīgs, kad klausītāji „aizpeld”. Pati foršākā un labākā trenere, ko jebkad esmu sastapusi. Iemāca pašiem iekurt uguni!
Iveta Bērziņa – Kalniņa

Patiesi cienu par  zināšanu daudzumu un vēlmi ar tām dalīties. Profesionāla pieeja darbam kopumā un individuāla pieeja katram grupas dalībniekam. Atvēta dažādiem viedokļiem.
Linda Broka – Freimane, personāla nodaļas vadītāja

Ļoti gudra un zinoša. Vienmēr ar apbrīnu klausījos. Autoritatīva. Laba pasniedzēja, kas atrodas īstajā vietā.
Signe Karlsone, kosmētiķe

Indra ir lieliska, atraktīva, harizmātiska personība ar vērienīgiem apgriezieniem un spēcīgiem uzskatiem. Ir lieliski kopā ar Indru strādāt, vērtīgi un patīkami uzklausīt. Paldies! 
Liene Aleksandra Āboliņa, piedzīvojumu atradēja

Paldies Indrai, ka viņa bija mūsu pasniedzēja! Bija sajūta, ka saņemu zināšanas no Latvijas pirmavota :) Tāpēc vēlreiz paldies zināšanām, atraktivitāti un saistošo skološanu!
Jānis Ļeončiks, grāmatvedis

Zinoša, noteikta, stingra, pretimnākoša. Rada mājīgu un siltu atmosfēru.
Gunita Zilgalve, klīnisko pētījumu vadītāja

Jauks un ļoti pozitīvi orientēts cilvēks! Uz Indru skatoties rodas motivācija strādāt, redzot cik tālu var sevi attīstīt. Ļoti gudra un motivēta pasniedzēja!
Inese Jansone, finansiste

Strādājot demonstrācijas tehnikas ir ļoti jūtama atšķirība starp pieredzējušu NLP speciālistu un pārējiem grupas biedriem. Ļoti veiksmīgi izmanto Eriksona hipnozi, zina vēl daudz tādu lietu, kuru nosaukumus es nezinu, bet gribētu apgūt.
Aleksejs Zorins, augstskolas lektors

Indra pēc pirmajām nodarbībām man atstāja tādu ... interesantu iespaidu, jo bija Ģērbusies viscaur melnās drēbēs. Apmeklējot arvien vairāk nodarbības, Indra ar katru nodarbību kļuva arvien gaišāka, krāsaināka, dzīvespriecīgāka un es arvien nopietnāk sāku ieklausīties viņas teiktajā. Paldies Indrai par vienu no dzīves labākajiem notikumiem, kursiem, es pat teiktu nevis labākajiem, bet VISLABĀKAJIEM!
Mārtiņš Lismanis, students

Gudra, mērķtiecīga sieviete. Mūsu mamma. :) Stiprais balsts. Pozitīvs piemērs dzīvē, ka, ja vēlas, tad var sasniegt savu mērķi!
Gita Nātiņa, skaistumkopšanas speciālists, ķermeņa estēts

Paldies, ka saskatīji manu patieso problēmu un iedevi resursus šīs problēmas pārvēršanai efektā!! Paldies, ka liki man justies īpašam ar saviem tiešajiem un trāpīgajiem jautājumiem. Paldies, ka saskati manī īpašu cilvēku un ļāvi man pašam tam noticēt līdz galam!! 
Kalvis Kalniņš, direktora palīgs/projektu menedžeris

Radoša, pārliecinoša, cilvēks, kas dalās ar savām plašajām zinībām!
Inese Aizpuriete, studente, mājsaimniece

Man patika tas, ka jutās atbalsts un humora izjūta. Kontrolēja laiku, spēja atbrīvot, kad vajag un pievērst uzmanību darbam.
Dainis Kozlovskis, finansists

Zinoša, interesanta sieviete, laba trenere, ar lielu pozitīvu rezultātu vadīja tehniku ar mani, bija labs rezultāts. Bija patīkami braukt uz šejieni, jo vienmēr bija sajūta, ka kāds tev redz it kā cauri, bet tai pat laikā ļauj tev pašam augt un pilnveidoties, dodot labu mācību un praksi.
Dace Erba, uzņēmēja, floriste

"Ļoti patīk, ka spēj pasmaidīt pati par sevi, tas atklātums, ko sākumā pasaka par sevi pirms dažādu tehniku izpildījuma. Tā vienkāršība, saskaņa ar apmācāmajiem, stingrība, taisnīgums. Paldies Tev, :) Indra.
Jānis Morozovs

Ļoti zinoša, interesanta.
Silvija Sējāne, farmaceite, aptiekas vadītāja

Radoša, inteliģenta, tendēta jaunām zināšanām un izaugsmei. Prasme strādāt ar auditoriju, tajā pat laikā informāciju nodod karam dalībniekam personīgi.
Ingrīda, psihologs

Profesionāls pedagogs, labs motivators.
Līga Giniborga, matemātikas skolotāja

Indra man ļoti palīdzēja, kad ar mani strādāja demonstrācijās. Ļoti spēcīgs treneris, kurš prot ļoti dziļi izstrādāt situācijas, kā arī labs pasniedzējs. Viņas stāstītais materiāls viegli uztverams un labi „nosēžas smadzenēs”. :)
Violeta Grīnberga, IT projektu vadītāja

Profesionāla, mērķtiecīga, iejūtīga, zināt griboša sieviete. Lai Jums veicās!
Paulis Lubgans, pasniedzējs, kokgriezējs

Mūsu klienti