Artūrs Zeltiņš - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Vakardiena ir pagājusi. Šodien ir mana pirmā nākotnes diena! Luīze Heija

Artūrs Zeltiņš

 

 

 

 

 

 

 

SIA „Personības pilnveidošanas centrs” valdes loceklis

Dzimšanas datums: 20.05.1983.
Telefons: 26520495
e-pasts: arturs.zeltins@nlpcentrs.lv

Lai neiekristu viltīgās lamatās, par pusceļu vēlams uzskatīt brīdi,
kad esi veicis vismaz deviņdesmit procentus ceļa.

~Paulu Koelju~

Artūrs ir viens no vadošajiem SIA „Personības pilnveidošanas centrs” pasniedzējiem, M.A. NLP, sertificēts NLP treneris.

Artūra dzīves moto – ja iet, tad iet līdz galam! Citādi nav jēgas vispār sākt! Ja dari, tad dari pa īstam! Ja dzīvo, tad dzīvo pa īstam!

Artūru vienmēr ir interesējis jautājums – kāpēc vieni cilvēki var visu un viņiem izdodas sasniegt lieliskus rezultātus, kurus citi nesasniedz. Atbilžu meklējumi uz šo jautājumu Artūru ir noveduši līdz nopietnai neirolingvistiskās programmēšanas (NLP) apguvei. NLP Artūrs aktīvi apgūst kopš 2003. gada, uzsākot mācības Personības pilnveidošanas centrā. Šajā laikā ir bijusi iespēja mācīties dažādos pasaules vadošajos NLP attīstības centros pie tādiem izciliem NLP speciālistiem kā Roberts Dilts, Entonijs Robinss, Maikls Holls, Andrejs Pligins, Valērijs Siņeļņikovs, Lukas Derks, u.c.

Plašāks pārskats par apgūtajām mācību programmām šeit.

Pasniedzēja pieredze atklāto un korporatīvo treniņsemināru vadīšanā ir vairāk kā 11 000 darba stundas. Kopš 2006. gada Artūrs treniņseminārus vada arī kopā ar Indru Melbārdi. Pasniedzējam īpašu gandarījumu dod iespēja strādāt ar saviem klientiem ilgstoši, vairāku mēnešu un pat gadu garumā. Tas ļauj reāli novērtēt kursu noderīgumu un efektivitāti un katra dalībnieka personīgo izaugsmi. Artūra pamatprincips nodarbībās ir – strādāt pēc būtības, nevis formāli.

Pieprasītākie semināri un treniņi pie pasniedzēja ir „Komunikācijas meistarība”, „NLP praktiķis”, „NLP meistars”, „Panākumu faktoru modelēšana”, „Efektīva laika plānošana”, „NLP biznesā” („Metaprogrammas personāla atlasei un motivēšanai”, „Veiksmīga prezentācija”, „Efektīva motivēšana, izmantojot NLP”, „Efektīvi mērķi. Personīgās vīzijas un misijas noteikšana.”), u.c. semināri pēc individuāli izstrādātām mācību programmām konkrēta uzņēmuma vajadzībām.

Artūra stiprās puses ir elastība, spēja pielāgoties dažādām situācijām un apstākļiem, pozitīvs skats uz dzīvi un cilvēkiem, pacietība un precizitāte.

Artūrs ir ekoloģiskā dzīvesveida piekritējs un atbalstītājs. Bērnību un skolas gadus pavadījis laukos biškopju ģimenē. Iespējams tieši tāpēc daba un viss dabiskais Artūram ir liela vērtība. Daba – tā ir vieta, kur var gūt enerģiju un atpūsties vislabāk.

Artūram ir sava vīzija par Latvijas valsti, kādā viņš gribētu dzīvot, un ar savu dzīvi un darbu viņš cenšas šo vīziju īstenot. Laikā, kad pasaule ir nonākusi bīstami tuvu lielai dabas kataklizmai, Artūra mērķis ir veicināt ekoloģiska dzīvesveida attīstību Latvijā.

Artūra hobiji ir fotografēšana, muzicēšana (klavieres, ģitāra), ceļošana (kalni) un vīnogu audzēšana. Interesē jaunākie sasniegumi zinātnē, īpaši – kvantu fizika. Liela aizrautība ir pētījumi par cilvēka neizmantotajām iespējām un to potenciālu, kuru ikviens var iemācīties atraisīt.

Mūsu klienti

@parent