Klausītāju atsauksmes - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Izglītības mērķis ir tukšu prātu aizstāt ar atvērtu prātu. Malkolms Forbs

Klausītāju atsauksmesArtūrs Zeltiņš

2014. gads

Artūrs – profesionāls, vienmēr ir atbildes uz visiem jautājumiem. Labi ir tas, ka tika dota cita literatūra, info, kas ļauj padziļināti apgūt visu.

Mārtiņš Gūtmanis, jurists
 

Artūrs – zinošs, patiess, ļoti pozitīvs. Var sajust, ka tas, ko viņš dara viņam patīk, līdz ar to saņemam pozitīvu enerģiju, kas uzlabo pašsajūtu, garastāvokli. Informāciju pasniedz ļoti vienkāršā, saprotamā valodā. Artūrs spēj noturēt interesi par kursiem, tēmām visa gada garumā. Izsauc vislielāko cieņu par laiku, enerģiju, ko mums velta.

Sigita Roķe, veterinārārste
 

Jau iepazīšanās nodarbībā tika nodibinātas tādas attiecības, kas iedrošināja un lika saprast, ka šim džekam ir „iekšā” – viņš var man palīdzēt. Un kad tai pašā reizē arī uzdevu interesējošos jautājumus – sapratu – jā, viņš tā arī darīs! Šī ir īstā vieta un īstais laiks, lai pārietu nākošā līmenī. Paldies, Artūr!

Gints Reinfelds, pārdošanas speciālists
 

Ļoti zinošs ar zinātniskiem pamatojumiem. Interesants un ieinteresējošs.

Edijs Akolovs, investīcijas, finanses
 

Pacietīgs. Paldies par izstrādātajām tehnikām ar paliekošo praktisko efektu. Paldies par savējo vides radīšanu, lai būtu maksimāla uzticēšanās saviem kolēģiem.

Ieva Pūce, ārsts
 

Artūrs Zeltiņš:

  • Spēj pamatot, argumentēt, pārliecināt.
  • Nosvērts, mierīgs, taču arī gana jautrs un dzīvespriecīgs.
  • Labvēlīgs, ieinteresēts, saprotošs, iecietīgs.
  • Pozitīvs.

Harijs Roķis, patērētājs (pagaidām)
 

Artūrs kursa laikā ir bijis ļoti atsaucīgs un ieinteresēts audzēkņu izaugsmē, ļoti draudzīgā un ekoloģiskā veidā noturot nodarbības un pieturoties pie plāna, izskaidrojot un pastāvīgi atgādinot NLP principus. Ļoti novērtēju! Paldies!

Andrejs Apaņuks, biroja darbinieks
 

Tās Artūra zināšanas, bet viedokļa neuzspiešana mani patīkami pārsteidza ik reizi. Un tu vari pajautāt jebko – nu tiešām – jebkādā kontekstā – un vienmēr viņam būs ko atbildēt (pat Edijam). Viņš radīja tādu drošības un pozitīvisma sajūtu un vēlmi celties un rīkoties – tiekties uz augšu. Lika aizdomāties par dziļām tēmām. Fantastiska pacietība un spēja uzklausīt pat šķietami nesvarīgas lietas. Un man vienmēr prieks satikt Artūru. :)

Zane Roķe, ģimnāziste

2011. gads

Konstruktīvs, nopietns. Īstajā vietā, ar savām zināšanām dalās un labprāt tās ģenerē tālāk. Pieņem un „uzsūc” visu jauno. Labs orators, spēj pārliecināt un ļauj noticēt gala iznākuma pozitīvajam sasniegumam.

Iveta Lece, reklāmas darbnīcas vadītāja


Skolotājs ar „lielo burtu”. Erudīts, zinošs, gudrs. Mīl darīt savu darbu, ir „iekšā” procesā. Atvērts un arī prasīgs. Neskatoties uz to, ka apmācāmie ir gados daudz vecāki par viņu, viņš spēj būt autoritāte jebkurai auditorijai. Paldies Tev, Artūr!

Daiga Goba, grāmatvede


Paldies, Artūr – par savādāku pieredzi, par sirsnīgu mācīšanu, kur katrs kursants tiek uzklausīts un viņam it kā ar „karoti” zināšanas tiek dotas un izskaidrots vairākas reizes, ja nepieciešams – vēlās vakara stundas neskaitot.

Lita Lauciņa, dizainere


Saprotošs, atsaucīgs, jautrs, pozitīvs. Patika apgūt pie šī cilvēka zināšanas. Paldies, Artūr, par sadarbību!

Andris Dimpers


Pilnībā attaisnojās uz Artūru liktās cerības! Man patika Artūra darba stils un apmācības metodes.

Andris Derilo, valdes loceklis


Lielisks, zinošs un atvērts pasniedzējs. Jauns un erudīts cilvēks. Pieredzējis treneris. Esmu ĻOTI pateicīga par gūtajām zināšanām un prasmēm, par saņemtajiem padomiem un pieredzi.

Sanita Auniņa, grāmatvede, māmiņa


Priecājos, ka šo kursu apguvu kopā ar Artūru. Neviens jautājums no grupas nepalika bez atbildes. Artūr! Paldies!

Māris Trankalis, ekonomists


Metafora: „Cilvēks - raķete”.

Kristīne Ozoliņa, medmāsa


Paldies par atvērtību, par lieliskajiem piemēriem, par humoru, par iedrošināšanu, par efektīvajiem žestiem un par stabilitāti. :)

Endija Tomsone, biznesa kontroliere


Intriģējoša personība, kuras „galvenais trūkums” ir jaunība. :)

Marija Mačāne, darba aizsardzības speciāliste


Lielisks pasniedzējs. Konkrēts, sakārtots, skrupulozs. Izraisa vēlmi vairāk mācīties.

Endija Neija, tirdzniecības menedžere


Treneris, kurš ļoti labi prot savākt grupu, pats sevi īpaši neizceļot – tāds neredzamais gariņš. :) Paldies par prasmi noturēt interesi 9 mēn.laikā!

Linda Rutkovska, finansiste


Paldies par anekdotēm, kas apstiprināja teorētiskos apgalvojumus!

Ilvija Atvare


Brīnišķīgs treneris. Mierīgs, nosvērts, interesanti stāsta.

Saulcerīte Backāne, klientu konsultante


Atklāts, pozitīvs „lādiņš”, kurš mērķtiecīgi meklē jaunas iespējas un sasniedz sev vēlamo rezultātu!

Jeļena Mihaļeviča, sociālā darbiniece


Pozitīvs un atvērts, izstaro un dāvā apkārtējiem prieku, smaidus.

Liene Lagzdiņa, mājsaimniece


Paldies! Ļoti foršs, enerģisks, gudrs, mierīgs un tiešām ļoti zinošs pasniedzējs! Pārsteidza tas, ka Artūrs izskatās ļoti jauns, taču uz jebkuru jautājumu viņš spēj mierīgi, korekti, zinoši un, ja vajag, ļoti plaši atbildēt.

Ieva K., māksliniece


Labs piemērs.

Ilona Ziediņa, ajūrvēdas masāžas speciāliste

 


Man ļoti patīk Tava mērķtiecība un neatlaidība :), nopietnā pieeja darbam.

Laima Madžule, modele


Paldies Artūram par foto galerijām, par mieru, harmoniju, kas nāk no tevis.

Ilgona Vulāne, skolotāja


Artūrs prot ieinteresēt!

Inta Baltiņa, zvērināta advokāte

 

Atsauksmes par Artūru līdz 2011. gadam

Paldies Artūram, ka viņš ienes grupā tādu jaunrades dzirkstelīti, ļoti erudīts un zinošs pasniedzējs, ir patīkami būt viņa nodarbībās, jo vienmēr iegūstu kaut ko jaunu un vērtīgu.

Roberts Preiss, inženieris – elektriķis


Ļoti zinošs, spēcīgs treneris, kas pats daudz mācās, lai profesionāli mācītu NLP. Patīkami vērot treneru – Indras un Artūra sadarbību.

Silvija Strušele, skolotāja

 

Pretimnākošs, saprotošs, tendēts uz labu rezultātu. Ja kāds kaut ko nesaprot – izskaidro tik ilgi, lai visi saprastu. Vienkāršs, patīk būt procesā iekšā, būt par savējo, tas nojauc barjeras. Viņš ir cilvēks, kam gribas līdzināties. Ļoti gudrs un daudzpusīgs cilvēks.

Anda Zeltiņa, ģimenes ārste


Atsaucīgs. Labestīgs. Ļoti zinošs, zinātkārs. Lieliski prot izskaidrot. Smaidīgs, ar labu humora izjūtu.

Inga

 

Artūrs lieliski virza un skubina. Viņš ļauj pašam iet uz mērķi, bet kā konsultants vada un iesaka ko darīt, par ko padomāt un kā aiziet līdz atbildei.

Jānis


Ļoti zinošs jauns cilvēks, perfekti strādā tandēmā ar Indru, arī viens pats meistarīgi vada nodarbības. Vienmēr spēj atbildēt pat uz ļoti āķīgiem jautājumiem.

Jana


Mīļš paldies! Manī radās izbrīns par to, ka gados jauns cilvēks spēj tik dziļas lietas cilvēka būtībā „rakt” un izprast, un galvenais – pasniegt jebkurai vecuma grupai.

Zinta, tehniķe


Man patika Artūra zinātniskā un detalizētā pieeja NLP. Viņš ir pilns zināšanu un grūti būtu iedomāties godīgāku un ekoloģiskāku treneri, kā Artūru.

Jānis M., mūziķis, uzņēmējs

 

reneris Artūrs – cilvēks ar dziļu cieņu pret dabu, darbu un cilvēkiem. Nemitīgi mācās un papildina savas zināšanas, ļoti erudīts, rūpējas arī par nodarbību tehnisko nodrošinājumu, līdz ar to tās iegūst augstu līmeni un kvalitāti.

Ilze Riceva


Paldies Artūram par viņa smaidu, labestību, iejūtīgo attieksmi un lielisko tandēmu ar Indru.

Aivars, vadītājs


Vienreizēji pozitīvs treneris, brīnišķīgi izmanto savu humora izjūtu nodarbību laikā. Ļoti daudz zina no citām, ar NLP saistītām zinībām. Kopā ar Indru veido spīdošu treneru duetu.

Aleksejs Zorins, lektors


Artūrs ir ļoti atsaucīgs un labs kursu vadītājs. Māk labi vadīt nodarbības, viņam ir izteikta humora izjūta, kas ļoti labi palīdz nodarbībās uzturēt labo garastāvokli. Ļoti labi vada demonstrācijas.

Violeta Grīnberga, IT projektu vadītāja

Mūsu klienti