Seminārs par bagātības noslēpumu - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Labākais veids kā pareģot nākotni, ir to radīt! Džeisons Kaufmans

Seminārs par bagātības noslēpumu

07.10.2004 Indra Melbārde

Jebkura bagātība sākas galvā.
Napoleons Hills

Jums ir jābūt pareizā emocionālā stāvoklī!
Ja jūs nevarat pārvaldīt savu domāšanu,
kas jums liek domāt, ka varēsiet pārvaldīt naudu?
Jūsu emocionālie stāvokļi nosaka jūsu finansiālo stāvokli.
Ormans

Iespaidi Maikla Holla seminārā

"VISAUGSTĀKĀS LABKLĀJĪBAS VEIDOŠANA"

Maskava, 2004.gada 7.-10.oktobris


Indra Melbārde, M.A. NLP

Kolēģi Maskavas neirolingvistiskās programmēšanas centrā organizēja starptautisku semināru "Visaugstākās labklājības veidošana". Savos pētījumos par to, kā domā un rīkojas miljonāri un miljardieri, dalījās Maikls Holls - filozofijas zinātņu doktors, NLP treneris no ASV. Viņš pētījis tos bagātos cilvēkus, kas par miljonāriem kļuvuši paši saviem spēkiem, ne nejaušas veiksmes vai mantojuma ceļā.
Semināra dalībnieki pārsvarā bija NLP zinoši cilvēki -NLP treneri, biznesa konsultanti, psihologi, psihoterapeiti, biznesmeņi, ārsti no Krievijas, Ukrainas, Izraēlas, Lietuvas, Latvijas…
Pasniedzējs dalījās pieredzē par saviem pētījumiem, par to, kā modelējot un mācoties no pirmās paaudzes miljonāriem un miljardieriem, pats veidojis savu bagātību. Un galvenais - deva ikvienam semināra dalībniekam iespēju iepazīt bagātu cilvēku stratēģijas, domāšanas veidu un "ķermeniski" apgūt vēlmi kļūt bagātam. "Iemācieties labklājību sajust ķermenī" - šo M. Holla domu ikviens semināra dalībnieks varēja īstenot jau seminārā. Tas bija iespējams, jo pasniedzējs piedāvāja plašu jo plašu praktisko vingrinājumu klāstu.
Par to, kā kļūt bagātam ir sarakstītas daudzas grāmatas, daudzas no tām tulkotas arī latviski. Man šis seminārs bija kā jauna atklāsme - es daudz dziļāk izpratu sen zināmas lietas, ieraudzīju reālas iespējas savas bagātības veidošanai, izpratu bagātības noslēpumu un galvenais - ieguvu patiesu vēlmi to sasniegt.
Pētījumi ir pierādījuši, ka finansiāla bagātība pati par sevi spēlē nelielu lomu laimīga cilvēka dzīvē, tāda cilvēka dzīvē, kas gūst patiesu gandarījumu no tā, ko dara. Ja cilvēks strādā naudas dēļ, tikai tādēļ, ka vēlas lai naudas būtu vairāk, lai pakāptos miljonāru reitingā, lai iegūtu lielāku īpašumu, kā kaimiņam, tas nedara viņu bagātāku jūtu un emociju, prieka un domāšanas kvalitātes ziņā. Tātad nauda ir tikai līdzeklis, lai iegūtu citas vērtības - tādas vērtības, kuru dēļ ir vērts dzīvot. Tā dod brīvības sajūtu, kas ļauj visu mūsu garīgo enerģiju veltīt tam, ko mēs patiesībā gribam darīt un sasniegt. Tā ļauj baudīt dzīvi, būt laimīgiem.
Semināra dalībniekiem bija iespēja iepazīt bagātības veidošanas struktūru, dažādus šablonus, kurus īstenojot dzīvē, mainās mūsu domāšana un rīcība - tā kļūst labklājību veicinoša. Mums bija iespēja soli pa solim apgūt bagāta cilvēka domāšanas modeli, apzināties, ka, ja patiesi ko vēlamies - viss ir iespējams. Maikls Holls nesolīja brīnumātri iegūstamu bagātību - tā bija nopietna saruna, kā veidot bagātības plānu desmit gadu garumā. Un gūt prieku un gandarījumu tā īstenošanas laikā.
Domās veiciet šādu vingrinājumu: sareiziniet savu ikmēneša ienākumu ar 10! Ieraugiet summu, ko ieguvāt. Iztēlojieties, ka tā tagad ir jūsu ikmēneša ienākums. Vai jums uzreiz ir skaidrs, kā šo naudu tērēsiet? Kādas domas vēl nāk prātā? Vai sajutāt kādus ierobežojumus? Neticību? Pajautājiet sev - vai šīs domas palīdz ceļā uz bagātību? Vai tās ir svētīgas un veiksmi nesošas? Vai vēlaties un esat gatavi atbrīvoties no nevajadzīgām domām un uzskatiem? Mainīt savus ieradumus? Maikls Holls mācīja ar šim domām, kā nerātniem drakoniem rast kopīgu valodu, noteikt tiem diētu, samīļot tos, kopīgi padejot - ar vienu vienīgu mērķi - mazināt šo drakonu (labklājību neveicinošo domu) spēku mūsu ceļā uz patiesu labklājību.
Maikls Holls mācīja mūs rakstīt savu plānu ceļa uz bagātību. Un šim plānam ir mazs sakars ar finansēm un ietekmi sabiedrībā. Zinot kādas īpašības piemīt turīgiem cilvēkiem, kuri izvēlējušies godīgus bagātības sasniegšanas ceļus, ikviens sevī var veicināt tās. Apzinoties, kādi ir šķēršļi ceļā uz bagātību, problēmas var pārvērst uzdevumos. Un uzdevumus var risināt.
Ceļā uz patiesu bagātību daudz kas atkarīgs no cilvēka prasmes valdīt pār savām emocijām, būt tādā resursu stāvoklī, kas veicina dzīvesprieku un vēlmi darboties savā un sev tuvo cilvēku labā. Ikviens, kas praktiski apguvis NLP prasmes par veiksmīgu cilvēku domāšanas modeļiem, man piekritīs, ka iemācīties var visu - gan neveiksmēs saskatīt patiesu iespēju, gan ieskatīties nākotnē, gan to, kā ātri un efektīvi sasniegt mērķus… un vēl daudz ko citu. Viens nosacījums - patiesa vēlme to darīt. Un patiesu vēlmi arī var iemācīties.
Četras semināra dienas aizlidoja nemanot. Daudz ideju, daudz jaunu iespaidu. Pamatu pamatos mainījusies mana attieksme un sapratne par bagātību. Gandarījums par semināra augsto ētisko līmeni, par to, ka beidzot esmu atradusi veidu sev pieņemamam ceļam uz bagātību. Un tam nav nekāda sakara ar prasmi iekārtoties siltā vietā, izblēdīt miljonus vai laimēt loterijā.
Pašlaik strādāju pie semināra materiālu tulkošanas latviešu valodā. Paredzams, ka jau šogad Personības pilnveidošanas centrs saviem klausītājiem piedāvās jaunu programmu par to, kā veidot savu patiesas bagātības plānu.
Bagāta cilvēka potenciāls ir katrā no mums. Cits to jau ir apzinājies, cits nojauš, kāds tam vēl netic… bet šo ticību var sevī modināt, rosināt un veicināt. Ikviens.

<< atpakaļ

Citi raksti

Mūsu klienti