Astoņi finansiālo panākumu elementi - Personības pilnveidošanas centrs
  • +37167292808
  • +37128336927

Biznesa pasaulē, visiem tiek maksāts ar divu veidu monētām: naudā un ar pieredzi. Vispirms ņem pieredzi, nauda nāks vēlāk. Harolds Dženīns

Astoņi finansiālo panākumu elementi

27.06.2008 Tomass Dž. Stenljs
„Miljonāra prāts”

Mūsu sabiedrībā labklājības jautājums ir ļoti aktuāls. Mēs tiecamies pēc bagāto valstu dzīves standartiem, taču šajā ceļā ne visi ir veiksmīgi. Kā iespējams gūt pārticību? Cik lielā mērā mūsu priekšstati par bagātajiem cilvēkiem atbilst realitātei? Savu bagātību godīgi ieguvušie miljonāri ir cilvēki, kas neatlaidīgi tiecas pēc sava mērķa. Viņi zina, ko vēlas sasniegt. Šo cilvēku panākumu cēlonis meklējams viņu attieksmē pret dzīvi.
Lai raksturotu miljonāru domāšanas veidu, mārketinga speciālists Tomass Dž. Stenlijs savā grāmatā „Miljonāra prāts” izmanto konkrētus piemērus un statistikas datus, tā palīdzot lasītājam saprast, kā cilvēki kļūst turīgi un kas padara viņus vēl bagātākus. Varētu jautāt, kāds miljonāriem sakars ar NLP? Atbilde pavisam vienkārša – NLP ir mācība ar veiksmīgu cilvēku dzīves stratēģijām. Ja kāds prot kaut ko labi paveikt, arī es varu to iemācīties… :)


Astoņi finansiālo panākumu elementi

  1. Apzinieties, ka galvenie panākumu faktori, kurus mūsu ekonomika atalgo un turpinās atalgot, ir smags darbs, godīgums un koncentrēšanās.
  2. Neļaujiet, lai necilas sekmes mācībās būtu par šķērsli jūsu centieniem kļūt ekonomiski produktīvam.
  3. Lai jums pietiek drosmes uzņemties finansiālu risku. Iemācieties pārvarēt neveiksmes.
  4. Izvēlieties nodarbošanos, kas ir ne tikai unikāla un rentabla, bet arī patīkama un interesanta.
  5. Esiet uzmanīgs laulātā drauga izvēlē. Veiksmīgi cilvēki ir izvēlējušies dzīvesbiedru, kura raksturs palīdz gūt panākumus.
  6. Vadiet savu mājsaimniecību praktiski. Daudzi miljonāri mēdz labot mājsaimniecības piederumus, nevis iegādāties jaunus.
  7. Sekojiet miljonāru paraugam dzīvojamās mājas izvēlē. Izpētiet situāciju, meklējiet piemērotu māju un enerģiski piedalieties sarunās par mājas pirkšanu.
  8. Dzīvojiet harmoniski. Daudzi miljonāri izvēlas lētas brīvā laika nodarbes. Nav nepieciešamas lielas naudas summas, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni un draugiem.


Tomass Dž. Stenljs
„Miljonāra prāts”

Citi raksti

Mūsu klienti